Leerlingenraad

De Meergronden heeft een actieve leerlingenraad. Leerlingen uit alle jaarlagen en niveaus komen iedere week bijeen om te vergaderen over wat er in de school leeft en ideeën te opperen om het onderwijs en de organisatie voor leerlingen te verbeteren. Tevens helpt de leerlingenraad bij het organiseren van schoolfeesten. De leerlingenraad is een klankbord voor […]

Bestuur

Almeerse Scholen Groep: de kracht van samenDe Meergronden is één van de acht VO-scholen van de Almeerse Scholen Groep (ASG). De ASG is het onderwijsbestuur van 40 basisscholen en acht scholen in het voortgezet onderwijs in Almere. Deze scholen werken nauw met elkaar samen om onderwijs zo goed mogelijk te maken. De Almeerse Scholen Groep […]

Wie is wie

Schoolleiding Rector (algemene leiding) Huub Nelis h.nelis@meergronden.asg.nl Conrector (bedrijfsvoering) Cees Kant c.kant@meergronden.asg.nl Directiesecretaresse  Annegré Nieuwenhuis a.nieuwenhuis@meergronden.asg.nl beroepsgerichte unit (bbl/kbl) Afdelingsleider  Wendy Velthuis w.velthuis@meergronden.asg.nl Assistent afdelingsleider Iris van Gils i.vangils@meergronden.asg.nl Afdelingsassistent  Ingrid Kop  i.kop@meergronden.asg.nl Decaan  Johannes Dopmeijer j.dopmeijer@meergronden.asg.nl Examensecretaris  Dennis Zoomers d.zoomers@meergronden.asg.nl Leerlingcoördinatoren  Elina van der Linde e.vanderlinde@meergronden.asg.nl Niels de Kleijn n.dekleijn@meergronden.asg.nl Leerlingbegeleider   Pieter Noordmans p.noordmans@meergronden.asg.nl […]

Contact

Openbare scholengemeenschap De MeergrondenMiddelbare school voor bbl, kbl, mavo, havo, vwo en tweetalig (Engels/ Nederlands) mavo, havo en vwo+ PostadresPostbus 73, 1300 AB Almere BezoekadresMarktgracht 65, 1353 AL Almere  Telefoon036-5472727 (tijdens schooltijden). E-mailVoor het melden van absenties (ziek en beter melden, dokter/tandarts afspraken, verlofaanvragen etc.) klik hier voor meer informatie. info@meergronden.asg.nl voor alle schoolzakenwebsite@meergronden.asg.nl voor vragen/opmerkingen over de websiteapplicatiebeheer@meergronden.asg.nl voor vragen over het inloggen bij […]

Vacatures en stage op De Meergronden

Dat kan. Open sollicitaties (met motivatiebrief en CV) zijn altijd welkom. Op dit moment hebben wij de volgende openstaande vacature: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus […]

Onderwijs en activiteiten

Life SkillsDe Meergronden is de oudste middelbare school van Almere waar we alle niveaus aanbieden. Op De Meergronden hebben we veel aandacht voor jouw ontwikkeling en de zogenaamde Life Skills: kritisch denken, slim samenwerken, presenteren en digitale communicatie. De Meergronden is een school die luistert en kijkt naar de individuele leerling: waar liggen de mogelijkheden en wat […]

Over De Meergronden

De Meergronden is een school voor iedereen. We hebben MÉÉR onder 1 dak, alle niveaus van bbl tot vwo+. Je kunt doorstromen naar een hoger (of lager) niveau zonder van school te wisselen. Er is bij ons veel aandacht voor Kunst en Sport. We houden van gezond! Met een gezonde kantine en een gezond schoolplein […]