Iedere laatste vrijdag van het schooljaar vindt een groot spektakel plaats! De Maarten Massink Meergronden Minitriathlon met 400 meter zwemmen, 10 km fietsen en 4 km rennen. Alle 1e jaars doen hier aan mee en alle andere leerlingen (en personeel) kunnen meedoen op inschrijving.
Op het Almere Haven strand werd om 10.00 uur het startschot gegeven en onder luid gejuich van alle toeschouwers stormden de deelnemers het water in. Het weer was fantastisch, met een lekker zonnetje en zo’n 22 graden was het geen straf om het water in te gaan.



Na het zwemmen door naar de 10 km fietstocht. Overal langs het parcours stonden Meergronden collega’s om de fietsers in goede banen te leiden. Het publiek was enthousiast aan het klappen voor alle deelnemers, wat natuurlijk goed helpt om door te gaan.



De microfoon was in handen van Arno Steinhart, afdelingsleider van de mavo/havo unit, hij heeft twee uur lang de hele triathlon van commentaar voorzien en iedereen met zijn enthousiasme toegesproken en over de finish geholpen.
Als laatste de 4 km rennen, sommige leerlingen hadden het zwaar maar ze kwamen allemaal rennend en met een trots gevoel de finish over. Super gedaan!



De winnaars van De Maarten Massink Meergronden Minitriathlon:
Top 3 meisjes
Eloisa 1e plaats – Melisande 2e plaats – Manuela 3e plaats

Top 3 jongens
Luka 1e plaats – Daley 2e plaats – Joëll 3e plaats

Personeel De Meergronden
Niels 1e plaats – Marloek 2e plaats – Jelle 3e plaats

Met dank aan ons fantastische LO-team, onze gymdocenten die dit grote evenement organiseren. En met dank aan Maarten Massink – oud- gymdocent, de oprichter van onze Minitriathlon! En…Maarten deed zelf ook de hele triathlon mee, geweldig!

