Vacatures en stage op De Meergronden
Home / Over De Meergronden / Vacatures en stage op De Meergronden
SOLLICITEREN BIJ DE MEERGRONDEN?
Begeleiden en opleiden op De Meergronden
- • Een coach die met jou een begeleidingstraject bepaalt en uitvoert
- • Scholingsprogramma’s gericht op thema’s als:
– Opbrengstgericht Werken
– Ouderbetrokkenheid Pesten en Veilig Leerklimaat
– Differentiatie - • Vijf bijeenkomsten voor nieuwe docenten
- • Je krijgt twee begeleiders toegewezen: een leer- en een werkmeester (beiden gekwalificeerd om te mogen begeleiden)
- • Je wordt opgeleid middels een opleidingsprogramma van de Academische Opleidingsschool Almere
- • Je leert samen op de woensdag als opleidingsdag met studenten van de ILO, de Hogeschool Utrecht, de Hogeschool Windesheim en de Hogeschool van Amsterdam
- • Je komt bij ons op school in een inspirerende leeromgeving waar je vraaggestuurd leert
De Meergronden is een Academische Opleidingsschool. Wat houdt dit in?
Binnen de AAOS richt men zich op het begeleiden en opleiden van studenten; daarnaast wordt ook gewerkt aan de professionalisering van docenten in de organisatie. Elke school heeft een uniek accent, zodat studenten kunnen kiezen voor een omgeving die het beste past. Er zijn stageplekken voor alle vakken en alle jaren. Tevens worden verschillende workshops en activiteiten aangeboden, waarmee studenten meer grip krijgen op hun toekomstig werkveld.
Stage lopen binnen de AAOS vraagt een actieve, onderzoekende en reflectieve houding van studenten. Daartegenover staat dat de grote verscheidenheid aan deelnemende scholen een rijke leeromgeving vormt, waar iedere student uitstekend – maar ook met veel plezier – begeleid wordt.